ESTETICKÁ MEDICÍNA

Pomocou kozmetických prípravkov Estetickej medicíny, Vám pomôžeme modelovať tvár a omladiť takmer ktorúkoľvek časť Vášho tela. Stačí 30 minút Vášho času a budete vyzerať krajšie.

KOZMETICKÁ MEDICÍNA PONÚKA

 • Korekcia vrások výplňovými materiálmi (kyselina hyalurónová)
 • Korekcia vrások botulotoxínom
 • Zväčšenie a korektúra pier
 • Modelácia a korektúra tváre
 • Mesoterapia – revitalizačná liečba pleti
 • Vyrovnanie tónu pleti a zlepšenie elasticity Vašej pokožky
 • Lipolýza – enzymatické lokálne rozpúšťanie tuku infiltrovaným sérom
Princess by Croma

MLADŠIA A KRAJŠIA UŽ DNES

Čo je princess?

Princess je nový rad prípravkov vytvorený pre rôzne typy ošetrenia pokožky, ktorý umožňuje dokonale modelovať tvár a omladiť takmer ktorúkoľvek časť tela. Princess je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej, čo je látka pre telo vlastná, ktorá sa postupne bez zvyškov vstrebe. Účinok je dlhotrvajúci, ale nie trvalý. Rad výrobkov Princess bol vyvinutý rakúskymi odborníkmi spoločnosti CromaPharma, ktorá má dlhoročné skúsenosti s vývojom a spracovaním bezpečných a účinných materiálov na báze kyseliny hyalurónovej.

Prečo Princess?

S narastajúcim vekom a vplyvom ďaľších faktorov, ako je napr. fajčenie alebo nadmerné opaľovanie dochádza ku prvým náznakom vrások a ku strácaniu objemu pokožky v tvári. Po aplikácii výplňového materiálu Princess sú vrásky okamžite vyhladené; objem je harmonicky obnovený. Vaša pleť je viditeľne žiarivejšia, mladšia a zdravšia.

Princess napravuje prirodzenú stratu kyseliny hyalurónovej v dôsledku starnutia jemným a pravidelným dopĺňaním a dlhodobou hydratáciou pokožky. Týmto spôsobom výrazne zlepšuje napätie a elasticitu pokožky.

ČO PRE VÁS MÔŽEME UROBIŤ?

 • Odstránenie jemných až hlbokých vrások
 • Zväčšenie a korektúra pier
 • Modelácia a korektúra tváre
 • Omladenie pokožky od hlavy až k päte
 • Vyrovnanie tónu pleti a zlepšenie elasticity Vašej pokožky
Princess Tvár

ODSTRÁNENIE VRÁSOK A NADMERNÉHO POTENIA

BEZ OPERÁCIE

ODSTRÁNENIE VRÁSOK

Čo je to botulotoxín?

Botulotoxín v liekovej podobe je prípravok, ktorý uvoľňuje kŕče svalov.

Botulotoxín preruší nervosvalové spojenie, a tým zabráni mimickému svalu v zmršťovaní. Zmrašťovanie svalov je hlavnou príčinou tvorby vrások.

V korektívnej dermatológii sa injekčne aplikuje vo veľmi nízkych dávkach, hlavne do problémových častí tváre.

Botulotoxínové injekcie sa bezpečne využívajú v liečbe rôznych ochorení už viac ako 20 rokov.

ODSTRÁNENIE HYPERHIDRÓZY

Čo je to hyperhidróza?

Hyperhidróza  je lekársky termín pre nadmerné potenie. Je to ochorenie, ktoré začína obvykle v mladosti a bez liečby sprevádza postihnutého počas celého života. Hyperhidróza môže byť lokalizovaná, alebo generalizovaná.

 • Keď je prílišné potenie obmedzené na určité miesto, hovorí sa tomu fokálna hyperhidróza. Tá postihuje typicky: Podpazušie, dlane rúk, chodidlá a tvár
 • Keď prílišné potenie postihuje na tele rozsiahlejšiu plochu, nazýva sa generalizovaná hyperhidróza.

AKÝ JE EFEKT APLIKÁCIE BOTULOTOXÍNU?

Výsledný efekt (napr. vyhladenie vrások) nastupuje za cca 48 hodín. Po prvej aplikácii trvá tri až šesť mesiacov. Postupne doznieva a aplikáciu je vhodné opakovať.

Pri opakovaní už nedochádza k návratu zmršťovacej schopnosti svalu v pôvodnej miere. Po dlhšej dobe nečinnosti svalu totiž dochádza k odvykaniu od určitého typu mimiky (napr. zlozvyku mať zamračené čelo). Funkcia svalu sa znižuje, až postupom času dochádza k jej potlačeniu a vráska sa prestáva tvoriť.

Opakovaním zákroku sa podstatne predlžuje i dĺžka žiadaného efektu na polroka i viac. Pre dokonalý efekt omladenia je možné kombinovať aplikáciu botulotoxínu napríklad s injekčnými výplňovými implantátmi alebo laserovým vyhladením pleti.

Estetická medicína - Orthosport.sk

VÝHODY APLIKÁCIE BOTULOTOXÍNU

 • Pred aplikáciou botulotoxínu netreba absolvovať žiadny test, a teda zákrok je možno vykonať okamžite.
 • Po aplikácii nie je nutná žiadna pracovná neschopnosť a už po uplynutí štyroch hodín sa môže vykonávať bežná denná činnosť.
 • Výsledný efekt nie je trvalý a každý má možnosť sa rozhodnúť, či mu táto metóda vyhovuje a bude v nej pokračovať.

CHCETE SA K NÁM OBJEDNAŤ? ZAVOLAJTE NÁM!

+421 907 044 030

Pin It on Pinterest

Share This